Report z 23. setkání: Masáž šíje a ramen (Zbyněk Karbusický)

Report od 23leté z 23. setkání příznivců masáží 😊

K čemu se schylovalo už dlouhou dobu? Byl to křik davu, lépe řečeno hlasů, ohledně oblasti těla, které se bude věnovat Zbyněk Karbusický. A že se tom povídalo minimálně v celé Praze, svědčí účast 20 lidí.

Odhlasované téma bylo šíje a ramena. Zbyněk se na daný večer pečlivě připravoval. Poskytl nám skripta a vybavil se kamerou se stativem k natáčení instruktážního videa. Seznámil nás s jakými problémy se v této oblasti můžeme setkat, čím jsou vyvolané a jak klientovi trvale ulevit (s názornou ukázkou). A že ví o čem mluví, prozrazují 3 000 odmasírovaných hodin.

Dále jsme oblažili své chuťové a čichové vjemy nádherně obloženými chlebíčky od Mirky (napříště jsem zaslechla něco o sushi 😉) a rybízovým koláčem od mojí maličkosti, o kterém se Matěj vyjádřil, že lepší nejedl. Dejan se s námi podělil o svou radost raw narozeninovým dortem.

Výměna masáží proběhla samozřejmě též. Pro zájemce udělal Marek miniinstrukáž pro začátečníky a kdo měl chuť využít znovuzrozených svalů, protančil se do noci na afterparty.

Tak v pátek 27.7. v Rybalce zase na viděnou!
Věrka, Marek, Jakub, Mirka a Hanka 🙂

Update: Zbyňkova videa k shlédnutí viz: část 1. | část 2. | část 3.