O NÁS

Za iniciativou Setkávání příznivců masáží stojí Marek Šťastný ve spolupráci s Jakubem Gruberem. Máme rádi masáže a organizujeme setkávání příznivců masáží v pražském Prostoru Rybalka.

Historicky se velkou měrou o chod setkávání podíleli či podílejí:
– Jana Burešová (občerstvení)
– Hanka Topinková (pomocná organizátorka)

– Věrka Mullerová (pomocná organizátorka)
– Miroslava Elstnerová (občerstvení)
– Lucie Nováková (občerstvení)

Oč nám jde

Setkávání příznivců masáží vnímáme jako platformu osobního a pracovního rozvoje, v rámci které si klademe za cíl podpořit začínající a mírně pokročilé maséry/rky, kteří se chtějí zapojit do svého rozvoje v oblasti masáží.

Jak vznikala Setkávání příznivců masáží

Vše začalo koncem roku 2016, kdy se Marek rozhodl, že masáže budou alfou omegou jeho aktivit. Začal aktivně vyhledávat výměny masáží a postupem času rozvíjet myšlenku menších setkávání v domácích podmínkách (zrod tohoto webu). Doma však začalo být brzy těsno, pomyslný trn v patě vytrhl Jakub, který ‚náhodou‘ provozuje centrum Rybalka. Na pomoc s organizací na nějaký čas vypomohla z ciziny se navrátivší kamarádka Hanka.

K podpoření vazeb mezi účastníky využíváme i online prostředí sociálních sítí a od roku 2018 zpracováváme krátké reportáže a fotky.

Vývoj Masáž za masáž v rámci Trello nástěnkyO Markovi

Masážím se věnuji od roku 2016. Baví mě propojovat příjemné s užitečným, což je důvod, proč pořádám organizovat setkávání. Zpětnou vazbu, od zkušenějších kolegů, vnímám jako základní kámen úspěchu.

Více o Markovi zdeO Jakubovi

Celoživotní hledač, pátrač a nalézač, dlouholetý hudebník, decentní tanečník, domácí zahradník, bosochodec, bezchybný sauner, muž, který není zcela rozhodnut mezi pivem a vínem. Podnikavec co nemá rád nudu a stereotyp.

Provozuji centrum Rybalka v pražských Vršovicích. Velký sál pro potřeby seminářů, prožitkových kurzů, tanečních a divadelních dílen, cvičení pro tělo i ducha a terapeutické místnosti pro individuální konzultace.O Prostoru Rybalka

Prostor Rybalka, kde se v Praze nejčastěji scházíme, se nachází v těsném sousedství parku Grebóvky na Praze 10. 

V prostoru Rybalky lze využít bohatého zázemí: židle, matrace, polštářky, karimatky, vybavenou kuchyňku (hrnky, talířky, lednice, rychlovarná konvice, džbány na vodu, čaje, káva), převlékárnu s křesly k odpočinku, WC a sprchu.

Rybalka je dobře dostupná hromadnou dopravou – 2 zastávky od Náměstí Míru a nalézá se v části Vršovic.

Více o Rybalce zde