O NÁS

Za iniciativou Masáž za masáž stojí Marek Šťastný, Hanka Topinková a Jakub Gruber. Máme rádi masáže a organizujeme setkávání příznivců masáží v pražském Centru Rybalka.

Oč nám jde

Masáž za masáž vnímáme jako platformu osobního a pracovního rozvoje, v rámci které si klademe za cíl podpořit začínající či zkušenější masér(k)y, kteří se stejně jako my chtějí dále rozvíjet. 

Jak vznikala Masáž za masáž

Vše začalo koncem roku 2016, kdy se Marek rozhodl, že masáže budou alfou omegou jeho aktivit. Začal aktivně vyhledávat výměny masáží a postupem času rozvíjet myšlenku menších setkávání v domácích podmínkách. Doma však začalo být brzy těsno. Pomyslný trn v patě vytrhl Jakub, který „náhodou” provozuje centrum Rybalka. Na pomoc s organizací posléze přispěchala z ciziny se navrátivší kamarádka Hanka. K podpoření vazeb mezi účastníky využíváme krom offline setkávání i online prostředí sociálních sítí (viz fb skupiny v sekci kontakty). Vývoj setkávání zprostředkováváme od roku 2018 psanými reportážemi a fotkami.

Vývoj Masáž za masáž v rámci Trello nástěnky

 O Markovi

Masážím se věnuji cca 2 roky. Baví mě propojovat příjemné s užitečným, což byl důvod, proč jsem začal organizovat setkávání Masáž za masáž. Zpětnou vazbu, od zkušenějších kolegů, vnímám jako kámen úspěchu v jakémkoli odvětví.

Více o Markovi

 O Hance

Po dvou letech cestování a dobrovolničení různě po světě jsem se před pár měsící zase usadila v Praze, a začala jsem se tu naplno věnovat věcem, které mě baví – masážím, vaření, psům, józe, sebevzdělávání a nově i spolupořádání kurzů.

Více o HanceO Jakubovi

Jsem celoživotní hledač, pátrač a nalézač, zkoumatel a badatel, dlouholetý hudebník, decentní tanečník, pěvec, domácí zahradník, bosochodec, bezchybný sauner, muž, který není zcela rozhodnut mezi pivem a vínem.:-) Podnikavec co nemá rád nudu a stereotyp.

Zároveň provozuji centrum Rybalka v pražských Vršovicích. Velký sál pro potřeby seminářů, prožitkových kurzů, tanečních a divadelních dílen, cvičení pro tělo i ducha a terapeutické místnosti pro individuální konzultace.O Centru Rybalka

Centrum Rybalka, kde se v Praze nejčastěji scházíme, se nachází v těsném sousedství parku Grebóvky na Praze 10. V blízkosti vede kultovní ulice Krymská, kde se dá vegansky poobědvat nebo zajít do vyhlášených kaváren.

Rybalka je dobře dostupná hromadnou dopravou – 2 zastávky od Náměstí Míru a nalézá se v části Vršovic bez modrých parkovacích zón.

V prostoru Rybalky lze využít bohatého zázemí: židle, matrace, polštářky, karimatky, vybavenou kuchyňku (hrnky, talířky, lednice, rychlovarná konvice, džbány na vodu, čaje, káva), převlékárnu s křesly k odpočinku, WC a sprchu.

Více o Rybalce