O NÁS

Za iniciativou Setkávání příznivců masáží stojí Marek Šťastný ve spolupráci s Jakubem Gruberem. Máme rádi masáže a organizujeme setkávání příznivců masáží v pražském Prostoru Rybalka.

Historicky se velkou měrou o chod setkávání podíleli či podílejí:
Jana Burešová (zdravé občerstvení)
Hanka Topinková (pomocná organizátorka)

Věrka Mullerová (pomocná organizátorka)
Miroslava Elstnerová (zdravé občerstvení)
Lucie Nováková (koučka, občerstvení)

Oč nám jde

Setkávání příznivců masáží lze vnímat jako platformu osobního a pracovního rozvoje, v rámci které je možno se podporovat vzájemně na všech stupních vývoje.

Jak vznikala Setkávání příznivců masáží

Vše začalo koncem roku 2016, kdy se Marek rozhodl, že masáže budou alfou omegou jeho aktivit. Začal aktivně vyhledávat výměny masáží a postupem času rozvíjet myšlenku menších setkávání v domácích podmínkách (zrod tohoto webu). Doma však začalo být brzy těsno, pomyslný trn v patě vytrhl Jakub, který ‚náhodou‘ provozuje centrum Rybalka. Na pomoc s organizací na nějaký čas vypomohla z ciziny se navrátivší kamarádka Hanka.

K podpoření vazeb mezi účastníky využíváme i online prostředí sociálních sítí a občas se zadaří i reportáž/fotky.

Vývoj v rámci Trello nástěnkyO Markovi

Masážím se věnuji od roku 2016. Baví mě propojovat příjemné s užitečným, což je i důvod pořádám tato setkávání. Výměny masáží, zpětné vazby, vzájemná inspirace… základní kameny rozvoje.

Více o Markovi zdeO Jakubovi

Celoživotní hledač, pátrač a nalézač, dlouholetý hudebník, decentní tanečník, domácí zahradník, bosochodec, bezchybný sauner, muž, který není zcela rozhodnut mezi pivem a vínem. Podnikavec co nemá rád nudu a stereotyp.

Provozuji centrum Rybalka v pražských Vršovicích. Velký sál pro potřeby seminářů, prožitkových kurzů, tanečních a divadelních dílen, cvičení pro tělo i ducha a terapeutické místnosti pro individuální konzultace.O Prostoru Rybalka

Prostor Rybalka, kde se v Praze nejčastěji scházíme, se nachází v těsném sousedství parku Grebóvky na Praze 10. 

V prostoru Rybalky lze využít bohatého zázemí: židle, matrace, polštářky, karimatky, vybavenou kuchyňku (hrnky, talířky, lednice, rychlovarná konvice, džbány na vodu, čaje, káva), převlékárnu s křesly k odpočinku, WC a sprchu.

Rybalka je dobře dostupná hromadnou dopravou – 2 zastávky od Náměstí Míru a nalézá se v části Vršovic.

Více o Rybalce zde