Report z 20. setkání: Tradiční thajská masáž (David Kopecký)

V rámci 20. setkání příznivců masáží nás navštívil David Kopecký s kolegou Romanem a společně nás zasvěcovali do tajů tradiční Thajské masáže.

Hanka se tentokrát pro změnu vydala na AllFest do Litoměřic, tudíž jsme se moderace znovu zhostili v pánském provedení.

Po tradičním představovacím kolečku, se chopil slova David, který nás stručně provedl historií a vývojem Thajské masáže. Následovala cca 30 min ukázka základních technik na Romanovi, které jsme si vzápětí vyzkoušeli vzájemně v párech. Některé techniky vypadaly zpočátku krkolomně, ale nakonec jsme to všichni skvěle zvládli. ?

Byla by škoda opomenout různé thajské masti, kapičky a jiné vychytávky, s kterými David také umí kouzlit a které jsme si zážitkově očichali a pomazali se. ??

Po cca hodině kdy jsme se s Davidem a Romanem perfektně protáhli, měl standartně následovat blok výměn masáží. David nás však natolik strhnul svým vyprávěním z cest po Thajsku, Barmě, že jsme mu dali přednost a se zatajeným dechem poslouchali a doptávali se na podrobnosti (viz např. www.cestofka.com).

Thajská masáž v Davidově pojetí nás jednoznačně okouzlila. Davida pro změnu okouzlila Rybalka. Tak věříme, že jsme se neviděli naposledy. ❤

Děkujeme Všem za přízeň,
Jakub, Marek a Hanka

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.