Report z 35 setkání: Reflexní terapie s Josefem Vrbou

Proč se proměnit na v(V)rbu a proč on sám to nedoporučuje:

Josef Vrba jakožto zkušený masér a terapeut představil něco ze své sbírky 20letých zkušeností. Tentokrát především z reflexní terapie, nicméně v souvislostech jsme se dostali i ke kvantové terapii či práci s emocemi.

Víte, že smutek je spojený s plícemi? Nebo že pro dobré zažívání je potřeba spravit ledviny? To a jiné zajímavosti jste mohly uslyšet z jeho úst. V praktické výuce došlo na jeho vynález „Protažení žlučníku“. Proč? Meridián žlučníku najdeme po stranách hlavy a při zatuhlé krční páteři, kterou jsme si prakticky uvolňovali, se máme často co potýkat právě s ním. Pepa ji zvládne základně ošetřit během sedmi minut, tak uvidíme, kdo se časem dostane na jeho rychlost. 😉 Vyzkoušet můžete podle návodu zde.

Kdo měl ještě chuť dál pokračovat v masážích, získal praktické zážitky ostatních. Je zajímavé pozorovat, jak jsme každý úplně jiný.

Přátelské prostředí doladilo tančení na závěr a po celou dobu přítomné výborné pohoštění, za které děkujeme Mirka Elstnerová a Lucie Nováková. Za vzorně připravené prostory v Rybalka děkujeme Jakub Gruber.

A kdy se s námi potkáte vy? 😉

Příští setkání (22.2.2019) se po druhé těšíme na Seymoura Koblina, který se zaměří na esenciální oleje dle teorie 5-ti elementů.

Nechť nás vrbovitost provází,
Věrka

P.S.: Vrba doporučuje buďte sami sebou: „Vezměte si ode mě, co funguje mě, a spojte to s tím, co funguje vám ;-).”

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.