Report z 9. setkání: Ve volném duchu (Mirka Papajíková, Simkara)

V pořadí deváté setkání Masáž za masáž tradičně v Rybalce, netradičně v komornějším duchu. Všichni maséři se pravděpodobně rozhodli jít raději cinkat klíčemi na Národní třídu, a proto jsme se sešli v počtu 12 osob. Velkou radost nám udělala Romana, která za námi přijela až z Domažlic, kde provozuje vlastní masážní studio Shri Yantra.

Mirka nás všechny příjemně nabudila esenciálním olejem z máty peprné a udělala nám opět pár pěkných fotek. Před samotným začátkem masírování s námi udělala báječnou dotekovou taneční rozcvičku, díky níž jsme se krásně napojili na své taneční partnery a výměny masáží pak mohly plynule začít, děkujeme!

Cenu za nejmladšího účastníka Masáže za masáž od nás získává maturantka Lucie, která masíruje už od svých 14 let! Kloubouk dolů. Takové masážní nadšení se u nás cení. 🙂

Martina byla opět doplňující silou masérů a pracovala s energiemi masírovaných, čímž vznikala dokonalá harmonie těla fyzického i energetického. Rozhodně doporučujeme zažít na vlastní kůži (vlastně nejen kůži). 🙂

O propojení těla s duchem usiluje i psychoterapeutka Marta, která si přeje krom samotné psychoterapie věnovat více i práce s tělem a na setkání této možnosti ráda využila.

K naší velké radosti přišel i masírující Dejan, vždyobjímající Simkara a energií vždysršící Zbyněk. No a nesmíme zapomenout ani na naše tři organizátorské maličkosti MarkaHanku a Jakuba.

Doufáme, že se vám setkání líbilo a těšíme se 1.12. 2017 na viděnou i na masírovanou. 🙂

ps: jak viděla 9. setkání Mirka si můžete počíst v jejím reportu zde.