Report z 24. setkání: Tantrický rituál (David Svoboda s Liliya Filonová)

Rekordní účast, díky, že jste přišli! ?

Co nás čekalo? Věnovaly se nám hned dvě lektorské dvojice. David Svoboda s Liliyou Filonovou nás zasvětili do tantrického rituálu a Marek s Hankou provázeli úplné laiky základy masáží zad a šíje ve stoje a v leže. Jelikož nás bylo přes 20, tak jsme se prostřídali po skupinkách, což skvěle fungovalo.

A k čemu je takový tantrický rituál dobrý? Umožňuje vzájemné naladění nejen před masáží. Provádí ho ten, kdo bude masírovat, trvá cca 5 minut a nejdůležitějšími prvky jsou dech, pohyb a dotek. ?

A k čemu taková masáž ve stoje? Může se provést kdekoli, např. na party, v jakékoli frontě, na rodinné sešlosti atp. a svolí k ní většina lidí. Výborný způsob jak prohloubit vztahy např. mezi přáteli. ?

V části pro výměny masáží jsem zahlédla výměny klasických a thajských masáží, masáže šíje v leže a sedě, tantrické ladění, zkoušení tantrického rituálu atp. Ty druhy masáží, které jsem neviděla, věřím doplníte vy při další návštěvě. ?

K příležitosti hojné účasti a Markových narozenin jsme připravili bohaté občerstvení. Jaké dobroty byli k dispozici tentokrát? Tři druhy chlebíčků (vegetariánské i masožravské), meloun, rajčátka, ředkvičky, okurka, banány, jablíčka, rybíz, ledový salát. Pestrost masážního menu doplnily i účastnice – díky, holky, za perník, oříšky i zeleninu.

Marek se s námi podělil o čokoládovoovocný dort (škoda že neslaví narozeniny častěji) a večer se přelil do taneční části s hojnou účastí.

Koho vidí oko mé 24.8. v Rybalce?
Věrka a kolektiv ?

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.