Report ze 40. setkání: De-Armouring s Vojtou Jistou Chládkem

Jubilejního 40. setkání příznivců masáží se zůčastnil vzácný host Vojta Jista Chládek, s nímž jsme domluvili prezentaci tzv. De-armouring (rozpouštění krunýře). Z původně 14 přihlášených se postupně vyklubalo 17 účastníků, což byl, vzhledem k tématu a velikosti sálu Rybalky, ideální počet.

O jakémže krunýři je řeč? Pochopil-li jsem správně, jde hlavně o krunýř emoční, který si s sebou každý neseme víceméně od dětství. Zdá se být přirozeným jevem, že některé typy emocí z nás jdou snadněji než jiné. A právě na ty, které jdou obtížně či vůbec, jsme si v rámci De-armouringu pěkně posvítili. 😀

Jako první přišly na řadu tzv. emoční hry, během nichž jsme vyjadřovali různé typy emocí. Již od počátku nás tak Vojta konfrontoval s našimi hranicemi tzv. zóny pohodlí. Postupně jsme se tedy ladili na čtyři základní emoce, 1. radost (alias smích), 2. smutek (brek/ání), 3. hněv (řev), 4. euforie (orgasmickost). Nutno podotknout, že vše zvládlal na výbornou a i mě (notoricky emočně zamrzlého jedince) byl schopen trochu rozhý(b)(k)at. 

Po tomto ‚rozehřátí‘, následoval příliv základní De-armouring teorie (co, proč, jak) a následovala ukázka samotné techniky (Vojta spolu s asistentkou). Následně jsme se rozdělili do dvojic a vyzkoušeli si vše na vlastní krunýř. Rybalka se tak na 3 hodiny proměnila v emocionální kolotoč, který dle zpětných vazeb zaujal jak účastníky, tak kolemjdoucí. 😀

Původně vyhrazené dvě hodiny uplynuly jako voda, nicméně po všeobecném souhlasu jsme interaktivní výměny De-armouring techniky plynule zakomponovali do výměn masáží druhé části setkání. Vojta byl přítomen po celou dobu setkání a trpělivě zodpovídal a ukazoval vše co koho zajímalo (respekt, děkujeme). 

Netřeba věřím rozepisovat, že metoda De-armouringu vyžaduje hluboké znalosti, citlivé vedení, plnou důvěru a pořádnou dávku odvahy. Odměna je však více než lákavá, posuďte sami.

Možné účinky techniky De-armouring? (z článku od Vojty zdroj)
– nalezení vnitřniho klidu
– tranformace vnitřní bolesti (i té kterou necítíte na svém těle)
– otevření těla pro proud nové energie
– probuzení schopnosti celotělových až 20 min dlouhých orgasmů
– probuzení sexuální energie v plném potenciálu (kundalini)

Pro mě osobně bylo zajímavé být už jen svědkem De-armouringu v podání zkušenějších účastníků (krom Vojty bylo účastno i několik dalších pokročilých) a pocítit na vlastní ego, o jak hluboké stavy se jedná.

Ke konci setkání jsme si vychutnali dort coby symboliku 40 setkání. Děkuji všem, kdo setkávání podporujete a jsem upřímně zvědav na jaké téma připadne další jubileum 😉

Marek

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.